Loja me celofan “ndan” Ilnisën nga Meritoni, dhe e bën bashkë me Riken në Big Brother VIP Albania

Meritoni dhe Rikja
Meritoni dhe Rikja

Në shtëpinë e Big Brother VIP Albania, banorëve iu është vënë një sfidë tjetër përpara.

Ata është dashur që në dyshe (të përcaktuara nga vëllai i madh), të mbështillen me celofan dhe të enden dhe të kryejnë të gjitha aktivitetet në çift.

E një ndër çiftet që u përcaktuara ishte ai i Meritonit me Riken, ndonëse konkurrenti nga Obiliqi ka krijuar një lidhje brenda shtëpisë me konkurrenten tjetër të shtëpisë, Ilnisa Agolli.

Big Brother VIP Albania/X

Madje në spektaklin e së martës, kjo e fundit shfaqi shenja xhelozie ndaj Rikes për afrimitetin që ajo kishte krijuar me Meritonin.

E duket se loja në çifte, ka “ndarë” për pak kohë Ilnisën me Meritonin, gjersa i ka bërë bashkë edhe më shumë Riken dhe djaloshin nga Kosova.

Meritoni Rikja dhe Ilnisa

Kjo lojë është komentuar shumë nga fansat e spektaklit në rrjetet sociale, dhe në veçanti nga fansat e dyshes Meriton dhe Ilnisa.

Metet të shihet se çfarë ka ndodhur me saktësi mes treshes në fjalë, dhe se si do të trajtohet kjo temë në spektaklin e së shtunës. 

Shiko live bb vip kanali 1 Shiko live bb vip kanali 2

Related Posts

Big Brother VIP Albania 3 Prime

LIVE – Big Brother VIP Albania 3 Prime – Episodi 7

LIVE – Big Brother VIP Albania 3 Prime – Episodi 7

Heidi i tregon debatet e ditës Romeos

“Të kisha fjetur me ty do isha më rehat”/ Heidi i tregon debatet e ditës Romeos

Ilnisa për Gazin: Ai po denigron figurën e tij… - Big Brother VIP 3

Ilnisa për Gazin: Ai po denigron figurën e tij… – Big Brother VIP 3

Gazi më mallkon, ti puthesh me të

“Gazi më mallkon, ti puthesh me të…”/ Ilnisa sqarohet me Meritonin – Big Brother VIP 3

Përmbledhja ditore - 01 Shkurt 2024

Përmbledhja ditore – 01 Shkurt 2024 – Big Brother VIP 3

Përmbledhja ditore – 01 Shkurt 2024 – Big Brother VIP 3

Big Brother VIP 3

BBSHQIP – Big Brother Albania VIP 3 – BBVipAlbania

BBSHQIP – Big Brother Albania VIP 3 – BBVipAlbania Big Brother Albania VIP Live Shiko ne HD Me poshte mund te shikosh Big Brother Albania VIP. Live ne kualitetin…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *